PETA NEDJELJA KROZ GODINU

Objavljeno   

PETA NEDJELJA KROZ GODINU

U OVOM TJEDNU SLAVIMO:

PON 6Pavao Miki I dr.; Doroteja; Dora
UTO 7BI. Pio IX. papa; Rikard; Držislav
SRI 8Jeronim Emil.; Jozefina Bak.
ČET 9Skolastika; Apotonija. Sunčana
PET 10STEPINĆEVO
SUB 11GOSPA LURDSKA; Dan bolesnih
NED 12 6. KROZ GOD. Eulalija; Melecije, Zvonimir

Župni vjeronauk je u utorak redovito prema rasporedu.

U petak slavimo bl. Alojzija Stepinca. Njegov kip i moći nalaze se u crkvi sv. Mateja u Širokoj Kuli. Sveta misa se slavi u 17,00 sati u crkvi sv. Mateja u Širokoj Kuli.

U subotu slavimo Gospu Lurdsku i ujedno je Dan bolesnih. Sveta misa slavit će se u crkvi sv. Josipa u Ličkom Osiku u 10,00 sati. Na misi će se podijeliti sakrament bolesničkog pomazanja. Ukoliko netko planira primiti ovaj sakrament, prethodno bi se trebalo ispovijediti pa će župnik biti na raspolaganju za sv. ispovijed u kapelici župnog stana od 9 sati.

Sljedeće nedjelje sveta misa je redovito u Ličkom Osiku u 11,00 sati. 

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se