ČETVRTA KORIZMENA NEDJELJA

Objavljeno   

ČETVRTA KORIZMENA NEDJELJA

U OVOM TJEDNU SLAVIMO:

PON 20Nicet; Klaudija; Vladislav
UTO 21Serapion; Vesna; Vlasta
SRI 22Lea Rimska; Oktavljan
ČET 23Turibije; Oton; Rebeka
PET 24Latin; Javorka; Katarina Švedska
SUB 25Marijana, Marijan, Maja
NED 26 5. Korizmena ¨Gluha¨. Montan i Maksima; Emanuel

 

Sljedeće nedjelje sveta misa je redovito u Ličkom Osiku u 11 sati.

Župni vjeronauk za sakramente pričesti i krizme je redovito.

U petak pobožnost Križnog puta počinje u 17,30 sati, a iza pobožnosti slavi se sveta misa.

Naslovni blagdan gospićke katedrale Naviještenje BDM ili Blagovijest slavi se u subotu 25. ožujka. Svečanu misu u 17 sati predvodit će apostolski upravitelj Splitsko-makarske nadbiskupije i umirovljeni nadbiskup zadarski mons. dr. Želimir Puljić u koncelebraciji biskupa Riječke metropolije, susjednih biskupa i svećenika Gospićko-senjske biskupije. Prijepodne će se u Biskupskom ordinarijatu održati susret biskupa Riječke metropolije. Na sam dan je ujedno i korizmeno hodočašće svih dekanata u gospićku katedralu pa su svi pozvani prisustvovati. 

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se