PETA KORIZMENA NEDJELJA

Objavljeno   

PETA KORIZMENA NEDJELJA

U OVOM TJEDNU SLAVIMO:

 

PON 27Rupert; Lada; Peregrin
UTO 28Priska; Sonja; Polion
SRI 29Jona; Bertold; Eustazije
ČET 30Kvirin Bogoljub, Leonard
PET 31Benjamin; Amos; Ljubomir; Natalija
SUB 1Hugo; Teodora; Anastazije
NED 2 CVJETNICA. Franjo Paolskl; Dragoljub;

 

 Sljedeće nedjelje je Cvjetnica ili nedjelja Muke Gospodnje. Svečana sveta misa sa blagoslovom maslinovih grana i svečanom procesijom u crkvu počinje u 11 sati molitvom i blagoslovom ispred župnog dvora.

Župni vjeronauk za sakramente pričesti i krizme je redovito u utorak. 

U petak je u 17,30 sati pobožnost Križnog puta, a nakon pobožnosti slavi se sveta misa.

Za ovaj četvrtak koji je pred nama 30. ožujka  najavljujemo tribinu u 19 sati u našem Pastoralnom centru. Gost predavač biti će Roman Leljak i predstaviti će svoju knjigu Djeca s Kozare. Svi ste dobrodošli, a ulaz je kao uvijek slobodan.

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se