USKRS

PET 14Valerijan; liburcije; Maksim, Zdravko
SUB 15Krescencije; Bosiljka; Rastislav
NED 16 2. Uskrsna. Josip Benedikf L; Bemardica

Sljedeće nedjelje na II. Vazmenu nedjelju ili kako ju još zovemo Bijelu nedjelju ili Nedjelju Božanskog milosrđa sveta misa je u Ličkom Osiku u 11 sati.

U subotu 15. travnja u našoj župi sv. Josipa u 11,00 sati svoju dijamantnu misu tj. 60 godina svećeništva proslaviti će mons. Marijan Ožura. On je bio dugogodišnji župnik u Cetingradu i mučenik toga kraja za vrijeme Domovinskog rata. Dođimo i zahvalimo Bogu na toliko godina svećeničke službe. Mons. Marijan je danas svećenik u miru i živi u svećeničkom domu u Gospiću. Sve vas srdačno poziva.

Sljedeće godine naša biskupija je domaćin Susreta hrvatske katoličke mladeži početkom svibnja. Već sada se možete prijaviti u župnom uredu ukoliko bi htjeli i ako ste u mogućnosti ugostiti nekoliko mladih u svojoj obitelji.

Novi broj župnog lista Providnosti možete nabaviti nakon svetih misa kao i ostali katolički tisak.