TREĆA USKRSNA NEDJELJA

PET 28Petar Chanel; Euzebije
SUB 29Katarina Sienska; Katica
NED 30 4. Uskrsna. Pio V. papa; Josip Cottolengo

Župni vjeronauk za sakrament pričesti je u utorak u 14,00 sati, a za sakrament krizme u 15,00 sati.

U utorak naša župa slavi sv. Marka. Tom prigodom slaviti će se sveta misa u crkvi sv. Marka u Budaku u 17,00 sati, a misu će predvoditi studentski kapelan u Rijeci vlč. Ivan Dominik Iličić.

Sljedeće nedjelje sveta misa je redovito u Ličkom Osiku u 11,00 sati.

Pozivamo sve župljane dobre volje da se prijave ukoliko netko ima mogućnosti za susret Hrvatske katoličke mladeži koji će se održati u Gospiću početkom svibnja sljedeće godine.

U četvrtak je u našoj župi tribina. Tribinu ovog četvrtka predvodi g. Igor Vukić, a tema je: "Novo o Jasenovcu". Svi ste pozvani!