ČETVRTA VAZMENA NEDJELJA

ČETVRTA VAZMENA NEDJELJA

U OVOM TJEDNU SLAVIMO:

PON 1Josip radnik; Jeremija
UTO 2Atanazije; Antonin; Boleslav
SRI 3Filip i Jakov ap.; Mladen
ČET 4Florijan;Cvjetko;Cvijeta
PET 5Peregrin, Makstm; Andelko
SUB 6Irenej Srijemski; Dominik S
NED 7 5. Uskrsna. Dujam, Duje; Flavije; Gizela

 

Sljedeće nedjelje slavimo Prvu pričest u našoj župi na svetoj misi u 11,00 sati. Ispovijed prvopričesnika biti će u petak u 17,00 sati kada će pokupiti djeca i haljinice. Ove nedjelje u našu crkvu ćemo unijeti križ mladih koji je krenuo putovati našom biskupijom jer smo sljedeće godine domaćini Susreta hrvatske katoličke mladeži. 

U ponedjeljak slavimo sakrament potvrde na svetoj misi u 11 sati. 

Svibanjske pobožnosti su svakog dana. Molitva krunice počinje u 18,00 sati, a u 18,30 slavi se sveta misa.

U sakristiji nakon svetih misa kao i u župnom uredu možete preuzeti prijavnice za Ssuret hrvatske katoličke mladeži tj. u svoje obitelji možete ugostiti mlade kršćane. To je veliko vjerničko iskustvo i svi ste pozvani uključiti se.

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se