ŠESTA VAZMENA NEDJELJA

Objavljeno   

ŠESTA VAZMENA NEDJELJA

U OVOM TJEDNU SLAVIMO:

PON 15Izidor; Sofija; Sonja
UTO 16Ivan Nepomuk; Andrija B.
SRI 17Paškal; Paško; Gizela
ČET 18UZAŠAŠĆE GOSP.-SPASOVO; Ivan I. papa; Venancije
PET 19Celestin; Rajko, Ivan, Teofil
SUB 20Bernardin Sijenski
NED 21 7. Uskrsna. Kristofor Magallanes i dr.

Sljedeće nedjelje sveta misa je u Ličkom Osiku u 11,00 sati.

Svakog dana su svibanjske pobožnosti. Svi ste pozvani! Molitva krunice počinje u 18,00 sati, a sveta misa slavi se u 18,30 sati.

Pozivamo vas da podignete prijavnice i prijavite sebe tj. svoju obitelj za Susret hrvatske katoličke mladeži koji će se održati sljedeće godine u Gospiću. Na taj način omogučiti ćete mladima dostojanstven boravak u našoj biskupiji ustupanjem kreveta za spavanje.

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se