DESETA NEDJELJA KROZ GODINU

PET 16Franjo Regis, Gvido
SUB 17Diogen; Inocent; Adolf
NED 18 11. KROZ GOD. Marcelijan; Ozana; Ljubomir

_________________________________________________________________________________________

Sljedeće nedjelje sveta misa je redovito u Ličkom Osiku u 11,00 sati.

U utorak slavimo Antu Padovanskoga. U Ličkom Novom gdje župa slavi svoga zaštitnika misa uočnica je u ponedjeljak u 18,00 sati. U utorak su svete mise u 9, 11 i u 18 sati.

Za sve one koji ne mogu u Lički Novi u našoj župi je u utorak misa u 9 sati.

Naše sestre karmelićanke u Gospiću slave svoga zaštitnika u petak - Srce Isusovo jer je samostan posvećen Srcu Isusovu. U utorak počinje bliža duhovna priprema ili trodnevnice. U utorak, srijedu i četvrtak svete mise su u samostanu u 18,30 sati. U petak na svetkovinu Srca Isusovog svete mise su u 7,30 i 18,30 sati. Svi ste pozvani!

U petak na svetkovinu Srca Isusovog i u subotu na svetkovinu Srca Marijina svete mise su u našoj župi u 9,00 sati.

U sakristiji ili u župnom uredu možete uzeti prijavnice kako bi prijavili sebe tj. svoje obitelji za smještaj mladih sledeće godine u svibnju.