DVANAESTA NEDJELJA KROZ GODINU

PET 30Rimski prvomučenici; Kajo; Emilijana
SUB 1Aron; Šimun; Zvjezdana
NED 2 13. KROZ GOD. Oton; Martinijan; Višnja

Sljedeće nedjelje sveta misa je redovito u Ličkom Osiku u 11,00 sati. Ovaj tjedan će biti završena špilja Gospe Lurdske kod naše crkve sv. Josipa te će također sljedeće nedjelje biti blagoslov iste.

U ponedjeljak 26. lipnja susret je ministranata u župi Mariji Majke Crkve na Plitvicama. Iz naše župe također sudjeluje nekoliko ministranata. Okupljanje je u 9,30 sati i nakon toga oni imaju svoj program.

U četvrtak slavimo sv. Petra i Pavla. Sveta misa u našoj župi je u  18,30. Prije svete mise moli se krunica od 18,00 sati.

U utorak u 19,00 sati je tribina u našoj župi. Tribinu predvodi naš general i političar Željko Glasnović. Prije tribine je sveta misa u 18,00 sati.