Proslava sv. Mihovila u Vukšiću

Proslava sv. Mihovila u Vukšiću

U petak 29. rujna Crkva je slavila nebeske arkanđele Mihaela, Gabrijela i Rafaela. Tom prigodom okupili smo se kod kapele sv. Mihovila u Vukšiću na svetoj misi u 17,00 sati koju je predvodio župnik preč. Luka Blažević.

Sveti Mihael se tako slavi kao nebeski vojskovođa koji se bori protiv Sotone i demona, sv. Gabriel kao navjestitelj Božje riječi, a sv. Rafael kao izlječitelj i pomagač.

Kako je bilo lijepo vrijeme, okupio se lijep broj vjernika koji su svoje slobodno vrijeme proveli u prirodi slaveći Gospodina.

Sveti arkanđeli, molite za nas!
 

Fotogalerija

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se