NEDJELJA KRISTA KRALJA

PET 1Eligije; Natalija; Božena
SUB 2Bibijana; Živka; Blanka
NED 3 1. Ned. Došašća Franjo Ksaverski; Klaudije

Sljedeće nedjelje sveta misa u 9,00 sati slavi se za pokojne u crkvi sv. Mateja u Širokoj Kuli. Misa za narod je redovito u crkvi sv. Josipa u Ličkom Osiku.

Sljedeće nedjelje na svetoj misi u 11,00 sati biti će predstavljanje ovogodišnjih prvopričesnika, a na 2. nedjelju došašća krizmanika.

Župni vjeronauk je redovito utorkom.

U četvrtak je sv. Andrija apostol i misa je u 17,00 sati, a ostalih dana je svako jutro u 8,00 sati.

U subotu u našem Pastoralnom centru je Susret svećenika i volontera župnih Caritasa naše biskupije.