PRVA KORIZMENA NEDJELJA

Objavljeno   

PRVA KORIZMENA NEDJELJA

PRVA JE KORIZMENA NEDJELJA. U TJEDNU KOJI JE PRED NAMA SLAVIMO:

PON 19Konrad; Rajko; Ratko; Blago
UTO 20Leon Čudotvor.; Eluterije; kv.
SRI 21Petar Damjanskl; Damir
ČET 22Katedra sv. Petra; kv.
PET 23Polikarp; Grozdan; kv.
SUB 24Montan; Goran; Modest
NED 25 2. Korizmena ¨Pačista¨. Viktorin; Hrvoje; Berislav

 

Sljedeće nedjelje svete mise su redovito u Ličkom Osiku u 9,00 i 11,00 sati.

U petak je pobožnost križnog puta u 17,00 sati. U 17,30 sati slavi se sveta misa.

U utorak je župni vjeronauk u 14,00 sati za 2. i 3. razred, a u 15,00 sati za 7. i 8. razreda. Vjeronauk će predvoditi župnik preč. Luka Blažević.

Ovaj tjedan su proljetne kvatre. Proljetne su kvatre posvećene pokori i obraćenju i počinju u prvom korizmenom tjednu pa ih negdje nazivaju korizmene kvatre. Na taj način nas Crkva još jačim glasom poziva na obraćenje… Svatko je sklon padovima, pa nas, u ovom vremenu, Crkva poziva na poboljšanje.

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se