DRUGA KORIZMENA NEDJELJA

PET 1Albin; David; Jadranko; Zoran
SUB 2Lucije; čedomil; Iskra; ines
NED 3 3. Korizmena ¨Bezimena¨. Kunigunda; Marin; Kamilo; Anzelmo

Sljedeće nedjelje sveta misa u 9,00 sati slavi se u crkvi sv. Mateja u Širokoj Kuli jer je prva nedjelja u mjesecu. Misa u 11,00 sati je redovito u Ličkom Osiku.

U utorak je župni vjeronauk redovito. Prvopričesnici u 14,00 sati, a krizmanici u 15,00 sati.

U petak je pobožnost križnog puta u 17,00 sati, a nakon toga se slavi sveta misa.

U svrhu korizmenog odricanja naša biskupija tradicionalno ima Caritasove kutijice za djecu i Misereor za odrasle. To se sve može uzeti u crkvi i sakristiji.

U našoj župi je boravila Hrvatska reprezentacija svećenika prije odlaska na Europsko prvonstvo u Albaniju u Skrad. Boravili su u našem pastoralnom centru, a kratke pripreme imali u gospićkoj dvorani. Čestitamo im na velikom uspjehu jer su osvojili europsko zlato. Drugo mjesto je uzela reprezentacija svečenika iz Poljske, a treće iz BiH.

Tečaj za brak će se održavati 8., 9. i 10 ožujka u Gospiću.