PETA KORIZMENA NEDJELJA

Objavljeno   

PETA KORIZMENA NEDJELJA

U OVOM TJEDNU SLAVIMO:

PON 18Ćiril Jeruzalemski; Salvator
UTO 19JOSIP, zaručnik BDM
SRI 20Nicet; Klaudija; Vladislav
ČET 21Serapion; Vesna; Vlasta
PET 22Lea Rimska; Oktavljan
SUB 23Turibije; Oton; Rebeka
NED 24 CVJETNICA. Latin; Javorka; Katarina Švedska

 

Sljedeće nedjelje je blagdan Cvjetnice ili Nedjelja Muke Gospodnje. Svete mise slaviti će se u crkvi sv. Josipa u 9,00 i 11,00 sati. Prije svetih misa moći se nabaviti maslinove grančice. Pozivaju se također djeca da donesu Caritasove kutijice, a odrasli kuverte s akcije Misereor.

U ponedjeljak je u našoj župi Korizmeno-uskrsna ispovijed u 17,00 sati. U 18,00 sati svetu misu predvodi vlč. Darko Rac.

U utorak župa slavi svog nebeskog zaštitnika sv. Josipa. Svete mise u 11,00 i 17,00 sati predvodii karmelićanin 0. Dario Tokić. Nakon svete mise u 11,00 sati ispred crkve će biti druženje župljana koje organiziraju Župno pastoralno vijeće i KUD Lika. Također za proslavu se može donijeti koji kolač i slično. Na svetoj misi u 17,00 sati biti će blagoslov djece i posveta sv. Josipu. 

U petak je pobožnost križnog puta u 17,00 sati i nakon pobožnosti sveta misa.

Ukoliko netko ne stigne na svetu ispovijed, donosimo vam raspored ispovijedi u našem dekanatu:

  • srijeda, 20.3. - G. Kosinj, D. Kosinj i Kosinjski Bakovac - 16,00 sati
  • četvrtak, 21.3. - Klanac, Aleksinica i D. Pazarište - 16,00 sati
  • petak, 22.3. - Lički Novi - 17,00 sati, Brušane, Trnovac i Smiljan u 16,00 sati
  • subota, 23.3. - Perušić i Kaluđerovac u 11,00 sati
  • ponedjeljak, 25.3. - Gospić - 17,00 sati

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se