PETA VAZMENA NEDJELJA

PETA VAZMENA NEDJELJA

U OVOM TJEDNU SLAVIMO:

NED 28 5. Uskrsna. Petar Chanel; Euzebije
PON 29Katarina Sienska; Katica
UTO 30Pio V. papa; Josip Cottolengo
SRI 1Josip radnik; Jeremija
ČET 2Atanazije; Antonin; Boleslav
PET 3Filip i Jakov ap.; Mladen
SUB 4Florijan;Cvjetko;Cvijeta
NED 5 6. Uskrsna. Peregrin, Makstm; Andelko

 

Sljedeće nedjelje sveta misa u 9,00 sati slavi se u crkvi sv. Mateja u Širokoj Kuli. Misno slavlje u 11,00 sati je redovito u Ličkom Osiku.

U ponedjeljak je sveta ispovijed i generalna proba u 17,00 sati za krizmanike.

U srijedu u našoj župi devetnaestero djece primit će sakrament sv. potvrde na svetoj misi u 11,00 sati.

U subotu je za našu biskupiju veliki dan. U Gospiću se održava Susret hrvatske katoličke mladeži. Mladi iz cijele Hrvatske i naših katoličkih misija družiti će se i slaviti Isusa! Svatko tko može i želi, može se priključiti ovom velikom događaju u Gospiću. 

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se