DESETA NEDJELJA KROZ GODINU

PET 14Rufin; Elizej; Dinga
SUB 15Sv. Vid; Modest
NED 16 11. KROZ GOD. Franjo Regis, Gvido

Sljedeće nedjelje svete mise su redovito u Ličkom Osiku u 9,00 i 11,00 sati.

U četvrtak župa Lički Novi slavi svog nebeskog zaštitnika. Svete mise su u 9,00, 11,00 i 18,00 sati.

U petak slavimo sv. Vida. U susjednoj župi u Perušiću u Kvartama je misa u 17,00 sati. U Brušanima misno slavlje je također u 17,00 sati. Također je proslava i u Kosinjskom Bakovcu.

Najavljujemo hodočašće 24. lipnja 2024. g. sv. Ivi u Podmilačje.

Polazak iz Gospića sa kolodvora predviđen je za 4,45 sati. Nakon toga pokupit će se hodočasnici na starom Ličkom Osiku i u Naselju te krenuti put Podmilačja.

Planirani dolazak u Podmilačje je oko 10,00 sati. U 11,00 sati je središnje euharistijsko slavlje na kojem će se posebno moliti za bolesne. Nakon svete mise je odmor i prigoda za vlastite pobožnosti. U popodnevnim satima planiran je posjet gradu Jajcu i starom gradu, posjet samostanu fratara..... i povratak kućama.

Cijena hodočašća je 40 €. Prijaviti se možete u župnom uredu ili nakon svetih misa. Sveti Ivo, moli za nas!