DVANAESTA NEDJELJA KROZ GODINU

DVANAESTA NEDJELJA KROZ GODINU

U OVOM TJEDNU SLAVIMO:

PON 24ROĐ. IVANA KRSTITELJA
UTO 25Adalbert; Vilim; Doroteja
SRI 26Ivan i Pavao; Vigilije; Zoran
ČET 27Ćirii Aleksa
PET 28Irenej, Mirko
SUB 29SV PETAR i PAVAO; Krešo
NED 30 13. KROZ GOD. Rimski prvomučenici; Kajo; Emilijana

 

Sljedeće nedjelje svete mise su u Ličkom Osiku u 9,00 i 11,00 sati.

U četvrtak je tribina u našem Pastoralnom centru. Tribinu u 19,00 sati predvodi general Josip Lucić. Tema tribine je: "Veteranski centri - briga o zdravlju hrvatskih branitelja." U 18,00 sati u župnoj crkvi slaviti će se sveta misa za sve branitelje, a misu predvodi policijski kapelan iz Siska don Ivo Borić. 

U subotu slavimo apostolske prvake sv. Petra i Pavla. Sveta misa je u crkvi sv. Josipa u 10,00 sati.

Od 1. srpnja prema odluci Hrvatske biskupske konferencije stipendij ( doprinos) za svete mise iznosi 10 eura.

 

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se