ČETRNAESTA NEDJELJA KROZ GODINU

ČETRNAESTA NEDJELJA KROZ GODINU

U OVOM TJEDNU SLAVIMO:

PON 8Akviia i Priscila: Hadrijan
UTO 9Bl. Marija Petković; Leticija; Nikola Pik, i dr.
SRI 10Amalija; Ljubica; Rufina
ČET 11Benedikt op.; Benko; Olga
PET 12Mohor, Ivan Gualberti; Mislav
SUB 13MAJKA BOŽJA BISTRIČKA
NED 14 15. KROZ GOD. Kamilo de Lellis, Angelina, Gašpar

 

Sljedeće nedjelje svete mise su redovito u Ličkom Osiku u 9,00 i 11,00 sati.

Proteklog mjeseca većina biskupa je zaredila nove svećenike. Ovih dana svi su oni služili svoje prve mlade mise. Podržimo ih zajedno u molitvi na njihovom svećeničkom putu i prvim službama koje su dobili. Na isti način tako i vlč. Karlo Špoljarić danas slavi svoju prvu mladu misu. Neka ga Bog blagoslovi na njegovom putu! 

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se