SVETKOVINA PRESVETOG TIJELA I KRVI KRISTOVE

Objavljeno   

U četvrtak 19. lipnja svetom misom u 11 sati i svečanom Tijelovskom procesijom proslavili smo svetkovinu Presvetog Tijela i Krvi Kristove. Ovom svetkovinom se želimo svi zahvaliti dragome Bogu na tome što nam je postao našom hranom i pićem te je na taj način stvarno prisutan u Presvetom Oltarskom sakramentu. Svetu misu je predvodio župnik Luka Blažević.

Svim vjernicima vlč. Luka je poručio što se danas slavi. Isus je obećao: "Ja sam s vama u sve dane". To obećanje Isus je izvršio. On je tu sa nama u tijelu i krvi, u kruhu i vinu kod svete mise. To svjedočanstvo trebamo i mi svi čuvati u svojem srcu i dalje ga njegovati jer je Isus na sebe uzeo naš odmor, naše veselje, žalost, bol i umiranje. Budimo mi svi toga svjesni!

Fotogalerija

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se