SVETI PETAR I PAVAO

Objavljeno   

Svetim misama smo 29. lipnja proslavili apostole Petra i Pavla. Svi znamo tko su oni bili i kakvim su životom živjeli i kakav su odnos imali sa Kristom i prema Kristu. A kakav mi odnos imamo sa Kristom danas nakon 2000 godina? Petar i Pavao su svjedočili da je moguće biti novi čovjek. Tako i mi možemo steći iskustvo vjere i postati novi ljudi.

Na Petrovo i Pavlovo imali smo radost dva krštenja. Pero i Kata Knežević iz naselja krstili su svoje četvrto dijete, malenog Petra. Kum je bio Pere Došen iz Gospića.

Diana i Milan Zalović krstili su malu Karmen, treće dijete u obitelji, a kumovi su bili Mihaela i Jure Mataija - ugostitelji iz Podoštre.

Radost je velika kada se krste djeca u našoj župi jer djeca su budućnost. Roditelji, ne bojte se dara života!

Ovim putem zahvaljujemo se Luci Starčević na ustupljenim fotografijama iz Foto studia FMI iz Gospića.

Fotogalerija

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se