Zlatna misa našeg biskupa

Objavljeno   

U nedjelju 6. srpnja svečanom koncelebriranom misom u Slunju naš biskup mons. Mile Bogović proslavio je 50 godina svećeništva sa svojim svećenicima kojih se okupilo više od trideset. Okupio se velik broj vjernika koji je također rekao HVALA na daru svećeništva. Ovim misnim slavljem mons. Bogović rekao je Bogu hvala na povjerenoj službi i pozivu. Za 50 godina svećeništva se može puno toga reći. Sazrijevao je, ali nije mogao shvatiti svu dubinu Božje ljubavi. To je ta Ljubav koju navješta pedeset godina. Želimo mu još puno Božjeg blagoslova u njegovom daljnjem pastirskom radu. Na večeri u župnoj dvorani pridružio se predsjednik Hrvatske biskupske konferencije mons. Želimir Puljić koji je također čestitao slavljeniku sa par prigodnih riječi u ime svih biskupa u Hrvatskoj.

Fotogalerija

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se