U OŠ dr. Franje Tuđmana u Ličkom Osiku obilježen Dan kruha

Objavljeno   

U ponedjeljak 6. listopada 2014. godine u OŠ dr. Franje Tuđmana i u područnoj školi u Širokoj Kuli obilježen je Dan kruha i Dan zahvale za plodove zemlje. Svaki učenik se mogao pohvaliti nekim domaćim kruhom koji su donijeli u školu na blagoslov. U razgovoru s nekim učenicima mogla se vidjeti radost u očima jer su ispekli svoj prvi kruh kod svoje kuće uz pomoć svojih roditelja. Moramo biti zahvalni na daru kruha kojeg mi još imamo u izobilju u usporedbi sa siromašnim zemljama naše Afrike u kojima je već dvije godine djelovao i naš župnik vlč. Luka Blažević. Kada su se svi učenici okupili, slijedila je blagoslovna molitva i kratki igrokaz o pekarima koji su izvela djeca uz svoju vjeroučiteljicu Ivančicu Krpan. Nakon tog dijela svi učenici sa svojim razrednicima radosno su se oputili u svoje razrede gdje su blagovali ono što su donijeli.

Fotogalerija

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se