Ljubav prema Listopadskim pobožnostima

Objavljeno   

Puno puta govorimo kako su današnja djeca zločesta, zaigrana i grozna. U ovom slučaju nismo u pravu. Ove naše ministrantice od početka mjeseca listopada redovito svaki dan sudjeluju u Listopadskim pobožnostima i na svetoj misi. Svatko bi mogao pozavidjeti na tome kako one na dječji način pokazuju ljubav prema Kristu, Mariji i Crkvi.

Na svoje zadovoljstvo uključile su se u čitanje Božje riječi na svetoj misi, ali smo i svjedoci toga da rado započnu pjevati neku od pjesama za vrijeme misnog slavlja. Uz Božju pomoć možda se rađa i duhovni poziv u nekoj od tih naših ministrantica. Molimo za njih da im Bog pokaže pravi put!

Fotogalerija

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se