Sjećanje na 23. godišnjicu stradanja mještana Široke Kule i okolnih mjesta

Objavljeno   

Pozivamo vas da dana 13. 10. 2014. zajedno obilježimo 23. godišnjicu stradanja mještana Široke Kule i okolnih mjesta. Ove će godine odavanju počasti žrtvama nazočiti i članovi Udruge 100%-tnih HRVI I. skupine iz cijele države.

Program:

- u 12.30 sat povijesti u OŠ dr. Franje Tuđmana Lički Osik

- u 13.45 zajednički mimohod s članovima Udruge od Škole u L. Osiku do Široke Kule

- u 15.30 odavanje počasti kod Spomen obilježja u Širokoj Kuli

- u 16.00 Sv. misa u Župnoj crkvi.

 

Fotogalerija

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se