2. NEDJELJA DOŠAŠĆA - Predstavljanje župnoj zajednici kandidata za Prvu Pričest

Objavljeno   

Današnje svete mise su slavljene u 9:00 sati u Širokoj Kuli i u 11 sati u Ličkom Osiku. Mise je predvodio vlč. Luka Blažević. Drugu svijeću u crkvi na Ličkom Osiku zapalila je Matea Knežević, učenica 3. razreda, koja je redovito išla na mise zornice i time pokazala dobar primjer drugoj djeci. Drugu svijeću u Širokoj Kuli zapalila je Maja Nikšić. Ona također rado sudjeluje na misama zornicama.

Recitacije povodom Nikolinja imali su sljedeći učenici: Pjesma o svetom Nikoli - Petra Knežević i Maja Lasić; Zahvala svetom Nikoli - Dorotea Jurica; Dragi sveti Nikola - Mateo Prša.

Na kraju mise vjeroučiteljica Ivančica Krpan je prozvala ovogodišnje prvopričesnike, koji su dobili molitvenike (Moj prvi molitvenik), kako bi se lakše pripremali za sam sakrament Pričesti.

Ivančica Krpan

Fotogalerija

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se