Čestit i blagoslovljen Božić!

Objavljeno   

Božić je, blagdan rođenja našeg Spasitelja. Svatko od nas ima srce kojim želi ponovno prihvatiti dijete malog Isusa.

Svim župljanima župa Ličkog Osika i Široke Kule želimo čestit i blagoslovljen blagdan Božića kao i svim čitateljima našeg župnog portala.

Neka Božić donese nadu svima, djeci, odraslima i starijim osobama bilo gdje se nalazili. Neka promijeni ravnodušnost u blizinu, a odbacivanje u prihvaćanje, da bi svi koji sada pate mogli dobiti potrebnu pomoć da mogu preživjeti surovu "zimu" ovoga našeg života. Neka Gospodin otvori srca da vjerujemo i neka podari svoj mir svima da bi mali Božić zaživio u svakom srcu.

Ovom prigodom donosimo i božićno ozračje u našim crkvama kroz protekla bogoslužja; Misa polnoćke i misa na dan Božića.

Fotogalerija

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se