Proslava blagdana svetog Marka u Budaku

Proslava blagdana svetog Marka u Budaku uz slavljenje mise koju je predslavio fra Draženko Tomić gvardijan hercegovačkog samostana u Zagrebu, a naš dragi viđen gost bivši kancelar i tajnik naše biskupje, uz njega prisustvoali su i suslavljenici ekenom vlč. Nikola Turkalj, vlč. Stanko Smiljanić župnik iz Sinca i đakon Ivica Tolla, a sve je uz srdačan pozdrav naš župnik vlč. Luka Blažević pozdravio i zaželio dobrodošlicu svim prisutnim vjernicima i časnim sestrama iz Gospića , nakon misnog slavlja počastio nas je pečenjem i pićem naš Marko Sokolić-Maki.