Krizmanici predvodili Križni put

Objavljeno   

Krizmanici predvodili Križni put

U petak 6. ožujka 2015. godine pobožnost Križnog puta predvodili su ovogodišnji kandidati za sakrament Potvrde.

Tim činom ti mladi ljudi žele uključiti sebe u život župne zajednice kako bi se osjećali prihvaćenim od starijih vjernika. U čitanju postaja Križnog puta sudjelovali su vjeroučenici 7. i 8. razreda s vjeroučiteljem Tomislavom Klarićem koji ih je i pripremio da bi što dostojnije pročitali pobožnost kojem je važna svakom vjerniku koji pogotovo drži do Korizme.

Nakon Križnog puta slavljena je sveta misa koju je predvodio vlč. Luka Blažević.
 

Fotogalerija

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se