Učenici iz Ličkog Osika postigli zavidne rezultate na natjecanjima

Dobro dolazi onima koji vjeruju, još bolje dolazi onima koji su strpljivi, a najbolje dolazi onima koji ne odustaju…

HRVATSKI JEZIK:

Učenica Ivona Poplašen (8.a razred), osvojila 1. mjesto na Županijskom natjecanju. Mentorica: učiteljica Renata Milković Domazet

LIDRANO:

Problemski članak učenice Ivone Poplašen (8.a razred), „Anglizmi u hrvatskom jeziku“ predložen za Državnu smotru Lidrano. Mentorica: učiteljica Renata Milković Domazet.

Dramsko-scenski prikaz „Svakidašnji divani“ u izvedbi učenice Leonarde Murgić (5. razred) i učenika Matea Prše (5. razred), predložen za Državnu smotru Lidrano. Mentor: učitelj Nikica Šušić.

NJEMAČKI JEZIK:

Učenik Matej Martinović (8.a razred), osvojio 2. mjesto na Županijskom natjecanju. Mentorica: učiteljica Andrijana Piasevoli Klarić.

VJERONAUČNA OLIMPIJADA:

Ekipa u sastavu: Petra Knežević, Maja Lasić i Leonarda Murgić (5. razred) i Tea Krpan (6.a razred), osvojila 3. mjesto na Biskupijskom natjecanju. Mentorica: vjeroučiteljica Ivančica Krpan.

TEHNIČKA KULTURA:

Učenik Antonio Puljić (6.b razred), pozvan na Državno natjecanje. Mentor: učitelj Darko Stolac

LIKOVNA KULTURA:

Likovni rad učenika Daria Buljata (8.b razred), osvojio 1. mjesto na Županijskom natjecanju i predložen za Državno natjecanje. Mentorica: učiteljica Antonija Kreković.

ODBOJKA:

Učenici i učenice osvojili 1. mjesto na Županijskom natjecanju i ostvarili pravo na sudjelovanje na poluzavršnici u Dugoj Resi, gdje su učenici osvojili 3. mjesto, a učenice 4. mjesto. Mentor: učitelj Milan Radmanović.

NOGOMET:

Na Županijskom natjecanju učenici osvojili 2. mjesto. Mentor: učitelj Milan Radmanović.

KOŠARKA:

Na Županijskom natjecanju učenice osvojile 2. mjesto. Mentor: učitelj Milan Radmanović.

Za svaki uspjeh neka dragi Bog nagradi svakoga od ovih učenika kao i mentore. Uvijek se trebamo truditi da postignemo više, pa neka ovi učenici budu primjer svima ostalima.