13. NEDJELJA KROZ GODINU

U ovom tjednu što je pred nama slavimo:

P. PETAR I PAVAO apostoli
U. Rimski prvomučenici
S. Estera, Zvjezdana
Č. Oton, Višnja
P.
Sv. Toma apostol, Tomislav
S.
Sv. Elizabeta Portugalska
N. 14. NEDJELJA KROZ GODINU, SV. ĆIRIL I METOD

U ponedjeljak na blagdan apostolskih prvaka sveta misa je u 9 sati u Ličkom Osiku.

Na blagdan sv. Tome apostola u petak je također misa u 9 sati u župnoj crkvi.

Sljedeće nedjelje sveta misa je u 9 sati u Širokoj Kuli jer je prva nedjelja u mjesecu. Misa u 11 sati je redovito u Ličkom Osiku.

Kao što je već obečano, knjiga o povijesti naših župa je pred samo tiskanje. Svatko tko želi sudjelovati u pomaganju oko tiskanja, to može učiniti do 30. lipnja ovog mjeseca.

Pred nama je proslava župnikovog srebrnog jubileja. Tko želi ići na hodočašće u Stare Jankovce 11. i 12. srpnja može se prijaviti u župnom uredu.