17. NEDJELJA KROZ GODINU

Objavljeno   

17. NEDJELJA KROZ GODINU

17. NEDJELJA KROZ GODINU

Kroz sljedeći tjedan slavit će se u Katoličkoj Crkvi:

P. Klement Ohridski, Natalija
U. Nazarije i Celzo
S. Sv. Marta, Blaženka
Č. Pear Krizolog, Rufin
P. Ignacije Lojolski, Vatroslav
S. Alfonz Liguori, Vjera
N. 18. NEDJELJA KROZ GODINU

Iduće nedjelje sveta misa u 9 sati slavi se u Širokoj Kuli, a u 11 sati redovito u Ličkom Osiku.

Ovih dana koji su za nama u našoj župi je bilo ranih događanja koja mogu biti na ponos svim župljanima.

Blagoslovljen je Pastoralni centar, vlč. Luka Blažević proslavio je 25 godina svoga svećeništva i predstavljena je knjiga Povijest župa Lički Osik i Široka Kula. Knjiga se uvijek u župi može nabaviti po promotivnoj cijeni od 50 kuna.

Ljeto je počelo kao i godišnji odmori, ali neka nam to ne bude prepreka za nedjeljnu svetu misu. Bogu je svakako drago da se čovjek odmori od svoga rada, ali je on tu radi nas pa ne zaboravimo barem u Dan Gospodnji slaviti nekrvnu žrtvu tj. svetu misu.

 

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se