18. NEDJELJA KROZ GODINU

18. NEDJELJA KROZ GODINU

Kroz sljedeći tjedan slavit će se u Katoličkoj Crkvi:

P. BL. AUGUSTIN KAŽOTIĆ
U. IVAN MARIJA VIANNEY, Justin
S. Gospa Sniježna

Č. PREOBRAŽENJE GOSPODINOVO
P. Siksto II. papa, Kajetan
S. Sv. Dominik, Nedjeljko
N. 19. NEDJELJA KROZ GODINU

Iduće nedjelje svete mise su redovito u župi sv. Josipa u Ličkom Osiku u 9 i 11 sati.

U srijedu na Gospu Sniježnu i na Dan domovinske zahvalnosti sveta misa će se slaviti u 9 sati u Širokoj Kuli, a u 11 sati na Ljubovu.

Knjiga Povijest župa Lički Osik i Široka Kula može se nabaviti nakon svetih misa u sakristiji ili u župnom uredu po promotivnoj cijeni od 50 kuna.

Sakrament ženidbe žele sklopiti Stjepan Rudelić i Andrijana Papić. Vjenčanje će biti u subotu 8. kolovoza 2015. godine u 18 sati u našoj župnoj crkvi.