20. NEDJELJA KROZ GODINU

Objavljeno   

20. NEDJELJA KROZ GODINU

20. NEDJELJA KROZ GODINU

Kroz sljedeći tjedan slavit će se u Katoličkoj Crkvi:

P. Hijacint, Liberat, Slobodan
U. Jelena Križarica
S. Ljudevit Anžuvinac
Č. Bernard opat, Branko
P. Pio X. papa, Anastazije
S.
BDM Kraljica, Regina
N. 21. NEDJELJA KROZ GODINU

Sljedeće nedjelje svete mise su redovito u Ličkom Osiku u 9 i 11 sati.

Najavljuje se duhovna obnova u našoj župi od 1.-4. listopada ove godine koju će predvoditi o. Zvonko Šeremet. Da bi duhovna obnova urodila plodom treba moliti na tu nakanu.

Zadnju subotu u mjesecu kolovozu slavi se Dan hrvatskih mučenika. Svečanu koncelebriranu misu 29. kolovoza u 11 sati predvodit će biskup mons. dr. sc. Mile Bogović. Trodnevnicu koja prethodi samoj proslavi predvodit će fra. dr. Miljenko Stojić svaku večer u 19 sati.

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se