23. NEDJELJA KROZ GODINU

Objavljeno   

23. NEDJELJA KROZ GODINU

23. NEDJELJA KROZ GODINU

Kroz sljedeći tjedan slavit će se u Katoličkoj Crkvi:

P. Marko Križevčanin
U. ROĐENJE BDM - Mala Gospa
S. Petar Klaver, Strahimir
Č. Nikola Tolentinski, Pulherija
P. Hijacint, Cvjetko
S. Ime Marijino
N. 24. NEDJELJA KROZ GODINU

U ponedjeljak za prvi dan škole u novoj vjeronaučnoj i školskoj godini sveta misa se slavi u 10 sati u župnoj crkvi u Ličkom Osiku. Pozivaju se svi učenici kao i njihovi učitelji da dođu zazvati Duha Svetoga kako bi nova godina bila što plodonosnija.

U utorak je Mala Gospa. Sveta misa u Buniću slavit će se u 5 sati.

Sljedeće nedjelje svete mise su u Ličkom Osiku u 9 i 11 sati.

U subotu 5. rujna 2015. jedna autobus hodočasnika hodočatio je u Ludbreg, jedinom svetištu Krvi Kristove u Hrvatskoj.

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se