24. NEDJELJA KROZ GODINU

24. NEDJELJA KROZ GODINU

Kroz sljedeći tjedan slavit će se u Katoličkoj Crkvi:

P. Uzvišenje Svetog Križa
U. Gospa Žalosna; Dolores
S. Kornelije i Ciprijan /kvatre/
Č. Rane Svetog Franje
P. Josip Kupertinski /kvatre/
S. Januarije, Emilija /kvatre/
N. 25. NEDJELJA KROZ GODINU

Sljedeće nedjelje obilježit ćemo Katehetsku nedjelju. Svete mise su u Ličkom Osiku u 9 i 11 sati.

U ponedjeljak 21. rujna slavimo nebeskog zaštitnika župe Široka Kula sv. Mateja. Sveta misa je u 17 sati, a u nedjelju 27. rujna u 11 sati.

Pred nama je Duhovna obnova koja će početi 1. listopada i trajat će do 4.10. Vodit će ju o. Zvonko Šeremet. Molimo na tu nakanu da ona urodi plodom.

Sutra je Križevo, župni blagdan u Perušiću. Svete mise su u 11 i 18 sati.

U utorak je Gospa Žalosna i posebno se slavi u Trnovcu. Sveta misa je u 18 sati.

Organizira se hodočašće u Mariju Bistricu 10. listopada. Cijena puta je 130 kuna.

Mole se roditelji djece 2. i 3. razreda kao i 7. i 8. razreda da prijave svoju djecu za sakramente Pričesti i Potvrde.