Osnovana je molitvena zajednica Božjega milosrđa

Osnovana je molitvena zajednica Božjega milosrđa

U četvrtak 17. prosinca 2015. godine u župi sv. Josipa u Ličkom Osiku osnovana je molitvena zajednica Božjega milosrđa.

Prema Gospodinovoj želji, upućenoj sv. Faustini Kovalskoj, potrebno je da se što više širi pobožnost Božjega milosrđa. Mi smo odlučili tako u našoj župi početi s takvom molitvenom zajednicom.

Kancelar biskupije vlč. Marinko Miličević svima okupljenima je predočio kako molitvena zajednica funkcionira te je za voditelja molitvene zajednice izabran Tomislav Klarić, vjeroučitelj u župi.

Molitvena zajednica će se okupljati svake srijede u 19 sati.

Vjerujući u snagu Božjeg milosrđa i pošto je nadavno započela Izvanredna sveta godina milosrđa, vjerujemo da će molitvena zajednica imati puno duhovnih plodova u budućnosti.

Na kraju susreta svima okupljenima se obratio preč. Luka Blažević i svima dao do znanja da mu je molitvena zajednica bila želja od početka dolaska na ovu župu.

Osnivanju molitvene zajednice prethodila je Božićna ispovijed.