4. KORIZMENA NEDJELJA

Objavljeno   

4. KORIZMENA NEDJELJA

4. KORIZMENA NEDJELJA

Kroz sljedeći tjedan slavit će se u Katoličkoj Crkvi:

P. Perpetua i Felicita
U. Ivan od Boga, Boško
S. Franciska Rimska, Franjka
Č. Emil, Makarije
P. Tvrtko, Blanka
S. Bernard, Maksimilijan
N. 5. KORIZMENA NEDJELJA

Sljedeće nedjelje svete mise su redovito u Ličkom Osiku u 9 i 11 sati.

U srijedu je 8. srijeda devetnice sv. Josipu. Sveta misa je u 18 sati, a nakon nje svoj susret ima molitvena zajednica.

U petak je pobožnost Križnog puta u 17:30 i nakon je sveta misa.

U petak u 17 sati počinje duhovna obnova za mlade u 17 sati. Duhovnu obnovu predvodi vlč. Andrija Vrane iz Zagreba. On je voditelj Kursilja u Zagrebačkoj nadbiskupiji. Svi mladi, studenti, radnička mladež su dobrodošli. Duhovna obnova traje do nedjelje. Zbog lakšeg orginiziranja molimo da se svi zainteresirani jave u župni ured ili vjeroučiteljima.

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se