5. KORIZMENA NEDJELJA

Objavljeno   

5. KORIZMENA NEDJELJA

Danas smo proslavili 5. korizmenu nedjelju. U ovom tjednu slavimo:


14 P Matilda, Milijana, Borka, Paulina, Eva
15 U Mengin, Zaharije, Veljko, Vjekoslava
16 S Hilarije, Julijan, Euzebije, Tacijan
17 Č Patrik, Patricija, Gertruda, Konrad, Domagoj
18 P Ćiril Jeruzalemski, Ćiro, Aleksandar, Eduard
19 S JOSIP, ZARUČNIK BDM, Josip, Josipa, Joso
20 N CVJETNICA, Niceta, Dionizije, Vlado

Sljedeće nedjelje na Cvjetnicu svete mise su u Ličkom Osiku u 9 i 11 sati. Na svetoj misi u 11 sati biti će blagoslov maslinovh grančica ispred župnog stana te ćemo svi zajedno u procesiji ući u crkvu. Molimo djecu da donesu na svetu misu  plod našeg odricanja kroz ovu Korizmu - Caritasove kutijice, a odrasli Misereor.

U ponedjeljak 2. i 3. razred imaju župni vjeronauk u 17 sati zajedno.

U utorak katehezu imaju krizmanici prema uobičajenom rasporedu.

U srijedu počinje trodnevnica za naš župni blagdan sv. Josipa. U 17 sati je u našoj župi velika Korizmeno-uskrsna ispovijed i nakon nje je sveta misa u 18 sati. Sve pojedinosti oko trodnevnice i proslave župnog patrona imate na plakatu u privitku.

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se