3. VAZMENA NEDJELJA

Objavljeno   

3. VAZMENA NEDJELJA

3. USKRSNA NEDJELJA

Kroz sljedeći tjedan slavit će se u Katoličkoj Crkvi:

P. Stanislav, Nino
U. Julije, Viktor
S. Martin, Ida
Č. Valerijan, Maksim
P. Petar Barbarić, Teodor
S. Bernardica Soubirous, Benedikt
N. 4. USKRSNA NEDJELJA

Sljedeće nedjelje svete mise su redovito u Ličkom Osiku u 9 i 11 sati. Nakon poldanje svete mise u župnom dvorištu biti će blagoslov traktora za sve one koji će s njima doći na svetu misu. Vrijeme je radova u polju te je svakako dobrodošao blagoslov. Odazovite se!

Sljedeća nedjelja je Nedjelja dobrog pastira kada molimo posebno za nova duhovna zvanja u našoj župi, biskupiji, domovini i cijelom svijetu. Molimo zajedno za nova duhovna zvanja.

Župna kateheza za sakramente je prema redovitom rasporedu.

U srijedu u 20 sati svoj susret ima molitvena zajednica.

U subotu hodočastimo u zagrebačku Dubravu vidjeti neraspadnuto tijelo sv. Leopolda Bogdana Mandića. Njegove moće imamo mi pohranjene u oltaru župe Lički Osik. Polazak je u 6 sati ujutro i cijena puta je 100 kuna.

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se