Posjetili su nas svećenici Resničkog dekanata iz Zagreba

U ponedjeljak 11. travnja 2016. godine posjetili su župu sv. Josipa u Ličkom Osiku svećenici Resničkog dekanata iz Zagreba sa svojim dekanom preč. Josipom Horvatom.

Kako bi se mogli sjećati Like jer su neki i prvi put u ovom kraju za ručak im je bila priređena lička janjetina. Na dar svakom svećeniku župnik Luka Blažević poklonio je knjigu o Povijesti naših župa i novi broj župnog lista Providnost

Naime, oni su bili na duhovno-studijskom putovanju u našoj Gospićko-senjskoj biskupiji. Tako su posjetili Nacionalni park Plitvička jezera, Crkvu hrvatskih mučenika na Udbini, našu župu i katedralu u Gospiću. Kroz obilazak grada Gospića vodio ih je vjeroučitelj u župi, a o katedrali je ispričao mons. Mile Čančar.

Zahvaljujemo im na posjetu te se nadamo da ćemo moći nekako uzvratiti posjet.