Božićna priredba

Objavljeno   

Najava božićne priredbe u Domu za starije i nemoćne osobe u Gospiću

Osnovna škola dr. Franje Tuđmana Lički Osik u suradnji s Caritasom Gospićko-senjske biskupije organizira u srijedu, 19. prosinca 2012. godine s početkom u 11.00 sati u Domu za starije i nemoćne osobe u Gospiću, božićnu priredbu pod nazivom „Dobro se dobrim vraća“. U programu božićne priredbe sudjelovat će školske skupine:

Karitativna skupina Vjeronaučna skupina Školski tamburaški sastav Školski zbor Učenička zadruga

Želimo adventsko i božićno raspoloženje podijeliti s korisnicima Doma, obradovati ih pjesmom, osmijehom na licu, stiskom ruke, toplom i iskrenom riječi.

V.G.

Fotogalerija

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se