NEDJELJA PRESVETOG TROJSTVA

Objavljeno   

NEDJELJA PRESVETOG TROJSTVA

Kroz sljedeći tjedan slavit će se u Katoličkoj Crkvi:

P. Deziderije, Željko
U. Posveta bazilike sv. Franje; Marija Pomoćnica
S. Beda Časni
Č. TIJELOVO
P. Augustin Kenterberijski
S. Vilim, Velimir
N. 9. NEDJELJA KROZ GODINU

Svibanjske pobožnosti su svaku večer u 18:30 sati i nakon molitve krunice slavi se sveta misa.

U srijedu je velik dan za našu biskupiju. U katedrali u Gospiću će biti zaređen za biskupa mons. Zdenko Križić. Svi koji mogu su pozvani uzveličati svečanost u Gospiću, a oni nemoćni mogu misno slavlje zaređenja pratiti na televiziji u svojim domovima.

U srijedu je navečer susret molitvene zajednice nakon svete mise.

Sljedeće nedjelje svete mise su redovito u Ličkom Osiku.

Na svetoj misi u 11 sati biti će slavlje Prve pričesti.

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se