Počela je još jedna školska i vjeronaučna godina

Počela je još jedna školska i vjeronaučna godina

U ponedjeljak 5. rujna 2016. godine počela je još jedna školska i vjeronaučna godina.

Lijepo je opet bilo vidjeti učenike u školskim prostorijama. Program je započeo u 8 sati.

Kako bi ova godina bila što plodonosnija, župnik Luka Blažević je predvodio molitvu za sve učenike i učitelje kako bi sve prošlo u međusobnom razumijevanju te kako bi ova godina urodila plodom kako za učenike, tako i za učitelje.

Nakon blagoslova i pozdrava u Osnovnoj školi u Ličkom Osiku, ravnatelj Antonio Milinković, župnik Luka Blažević, vjeroučitelj Tomislav Klarić i novi učitelj iz kemije Luka Carev zaputili su se u Područnu školu u Širokoj Kuli gdje se također blagoslovio početak školske godine.

Ravnatelj je na kraju svima, kako u Ličkom Osiku, tako i u Širokoj Kuli zaželio da ova školska godina bude uspješnija od prošle.