Molitvena zajednica posjetila župu Sinac

Molitvena zajednica posjetila župu Sinac

U srijedu 7. rujna 2016. godine molitvena zajednica Božanskog milosrđa posjetila je župu Sinac i župnika vlč. Stanka Smiljanića.

Do ideje posjete došlo je spontano. Voditelj zajednice Tomislav razgovarao je s vlč. Stankom i ideja se odmah rodila.

Došavši u Sinac slavili smo svetu misu koju je predvodio vlč. Stanko Smiljanić. Nakon svete mise održano je klanjanje Presvetom oltarskom sakramentu.

Uvijek je lijepo spajanje dviju župa kroz ovakva okupljanja. Na taj način samo pokazujemo kakvi smo ljudi. Vjerujem da će Sinčerani sada doći ubrzo i k nama u goste, a vlč. Stanku zahvaljujemo na gostoprimstvu.