Zahvala zbora ANGELUSA iz Zagreba

Dragi svi!

Od srca se zahvaljujemo  župljanima  na  gostoprimstvu  u Širokoj Kuli  na proslavi Matijeva   24. i 25. rujna 2016. Posebna zahvala   preč.  Luki Blaževiću, župniku, na smještaju u Pastoralnom centru, gđi Ivanki Vojvodić i njezinoj obitelji   na „kraljevskim ručkovima“, obitelji Milke i Blaža Orešković  na nedjeljnom doručku, KUD-u  Š.K.  na izvrsnom  programu  i druženju . Sa željom da se suradnja   nastavi  primite naše pozdrave.

Za zbor ANGELUS-ZAGREB

Karla Karlović  ( predsjednica zbora)

Zboristi-pjevači:

Astrid Ivšić, Marija Seder, Dubravka Ivšić Majić,  Zvonimir Majić, Branimir Ivšić, Tomislav Ivšić,

Lovro Seder (orguljaš), Paula Fabinger-Orešković (dirigentica).