27. NEDJELJA KROZ GODINU

27. NEDJELJA KROZ GODINU

U OVOM TJEDNU KOJI JE PRED NAMA SLAVIMO:

3 P Dionizije, Areopagita, Kandida, Svjetlana
4 U Franjo Asiški, Franka, Franciska
5 S Mauro, Placid, Miodrag, Faustina K.
6 Č Bruno, Fides, Vjera,
7 P BDM od Krunice, Ruža, Rozalija, Justina
8 S Demetrije, Pelagija, Hugo
9 N 28. KROZ GODINU, Dionizije, Ivan Leonardi, Abraham-patrijarh

Počele su Listopadske pobožnosti. Svaki dan je molitva krunice u 17:30 i u 18 sati je sveta misa. Posebno se na listopadske pobožnosti pozivaju djeca 2. i 3. te 7. i 8. razreda koji se pripremaju za sakramente Pričesti i Krizme.

Molitvena zajednica ima svoj susret u srijedu nakon svete mise u 18:30 sati.

Naša biskupija organizira glazbenu formaciju. Tko želi učiti svirati neka se prijavi.

Od tiska ističemo Glas koncila jer je u njemu članak o proslavi 200 godina župe sv. Mateja u Širokoj Kuli.

U subotu 8. listopada organizira se hodočašće u Donji Lapac povodom posvete crkve sv. Ivana Pavla II. Crkvu će posvetiti naš biskup mons. Zdenko Križić. Svi ste pozvani da podržimo naše Hrvate u toj maloj župi. Autobus kreće u 7 sati ujutro,a cijena puta je 50 kuna.