Susret duhovnih zvanja i 40. godina svećeništva vlč. Mate Špoljara

Susret duhovnih zvanja i 40. godina svećeništva vlč. Mate Špoljara

U nedjelju 2. listopada 2016. godine u župi Uznesenja BDM u Starim Jankovcima bilo je svečano.

Premda su se mnogi župljani pitali gdje je naš župnik u nedjelju, evo i odgovora gdje je bio.

U Starim Jankovcima, od kuda je krenuo svećeničkim putem, okupila su se duhovna zvanja rodom iz te župe, ali usput se slavio još jedan veliki jubilej.

Župnik župe Uznesenja BDM vlč. Mato Špoljar proslavio je 40 godina svoga svećeništva te mu na tome velikom jubileju čestitamo. Neka ga dragi Bog poživi još puno godina da može raditi na Božjoj njivi.

Svako okupljanje duhovnih zvanja jedne župe je veliki događaj. Molimo zato za nova duhovna zvanja župe Stari Jankovci od kuda je naš župnik preč. Luka Blažević, ali molimo i za nova duhovna zvanja u našoj župi sv. Josipa u Ličkom Osiku kao i u cijeloj Lici!