Neka je svima sretno Isusovo porođenje!

Neka je svima sretno Isusovo porođenje!

Neka je sretno svima Isusovo porođenje. Neka ovaj blagdan donese mir u svaku obitelj i svako ljudsko srce.

Svim prijateljima naših župa ovom prigodom čestitamo blagdan Isusovog rođenja.

Svete mise polnoćke su slavljene u 21:30 u Širokoj Kuli, a u Ličkom Osiku u 23:30.

Mise na dan Božića slavljene su u 9 sati u Širokoj Kuli, a u 11 sati u župi sv. Josipa u Ličkom Osiku.

Isusovo rođenje stavilo je sve u pokret: pastiri, mudraci, Herod…Tako smo i mi u pokretu ali da odgovorimo na Božju ljubav. Mi smo se pridružili pastirima i prepoznali Božju ljubav koja se očitovala na tako iznenađujući način!

Hvala gospidnu Đaniu Findriku koji je sa svojim tamburašima uzveličao pjevanje na misnom slavlju polnoćke i danje mise na dan Božića.