Na svetoj misi na svetkovinu Marije Bogorodice župnoj zajednici je predstavljeno novo Župno pastoralno vijeće

Na svetkovinu Marije Bogorodice na svetoj misi u 11 sati župnoj zajednici je predstavljeno novo Župno pastoralno i ekonomsko vijeće.

Župno pastoralno vijeće je savjetodavno tijelo sastavljeno od svećenika i vjernika laika koji pomažu župniku i sudjeluju u brizi i odgovornosti za pastoralno djelovanje i poslanje vlastite Župe.

Sve izabrane kandidate je potvrdio naš mjesni biskup mons. Zdenko Križić i oni sada imaju mandat na 5 godina.

Nakon što je župnik preč. Luka Blažević predstavio sve vijećnike oni su položili prisegu i sa svim vjernicima ispovijedili svoju vjeru u trojedinoga Boga.

Izabranim pastoralnim viječnicima čestitamo i želimo da ih Božji blagoslov prati u službi koja će im biti povjerena za dobro Crkve i naše župne zajednice.