I naši najmanji su dočekali blagoslov u vrtiću

I naši najmanji su dočekali blagoslov u vrtiću

U četvrtak 5. siječnja 2017. godine župnik preč. Luka Blažević uz pratnju g. Martina Hećimovića obišao je i blagoslovio Dječji vrtić u Ličkom Osiku.

Uz djecu koja su se našla tamo, na blagoslovu je također bila ravnateljica vrtića gđa. Marica Fajdić.

Kako bi sam blagoslov protekao u veselom i molitvenom ozračju, za to su se pobrinule Đurđa Štimac i Marinka Kurteš (tete u vrtiću).

Koliko su se maleni razveselili dolaskom župnika, to se može vidjeti po slikama.

Hvala vodstvu vrtića što njeguje i održava kršćanske vrijednosti i uči djecu od malena kako biti bliz s Bogom.